GÜVENLİK

Özel güvenlik kurumsal çözümler, eğitimli ve deneyimli personel, ciddi bir organizasyon ve koordinasyon gerektiren hata payına yer olmayan, disiplinli bir hizmet planıdır. Hizmet verdiğimiz her müşterimiz (bankalar, iş ve alışveriş merkezleri, üniversiteler, fabrikalar, kurumlar, konutlar) için gereklilikler incelenir ve projelendirilir.
Her projenin dinamikleri birbirinden farklı olacağından doğru risk analizleri iş planı öncesinde önemli rol oynar.Analizler sonucunda gerekli personel sayısı, personellerin çalışmalarını destekleyecek ve kontrollerini sağlayacak kamera, alarm, online sistemlerin uygulaması ve iş akışı planı çıkarılması sonucunda iş planının uygulama evresi başlar.
Mahno Yapı A.Ş. güvenlik ekibi 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun çerçevesinde hizmet alanları konusundaeğitimlere tabii tutulur. Teorik ve pratik olarak gerçekleşen personel eğitimleri sadece işe alımda değil yıllık bir plan çerçevesinde sürekli olarak devam eder. Düzenli eğitimlerimiz sonucunda ekibimizin gözlem ve kontrol, risk belirleme, yetki alanları, raporlama ve gelişen teknolojiler hakkında güncel bilgilere sahip olmaları sağlanır. Mahno Yapı A.Ş’nin hizmet verdiği her alanda olduğu gibi özel güvenlik hizmetlerinde de kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkesi devam etmektedir. Sorularınız ve fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.
parallax background

Hizmet ve ürünlerimiz
için bizlere aşağıdaki bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Telefonumuz : +90 212 875 85 61

ve ya


e-posta yolu ile bize ulaşabilirsiniz
info@mahnoyapi.com.tr