İNŞAAT

Mahno Yapı A.Ş olarak yaşam alanlarınızı, iş yerlerinizi seçerken veya yatırım amaçlı araştırmalarınız için gayrimenkul alanında da sizlere hizmet sunuyoruz. Yaşam alanı seçiminizde istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda yaptığımız araştırmalar sonucu sizleri satılık ve ya kiralık konut, proje, devre mülk ile buluşturuyor, hayallerinize ulaşırken zaman, iş gücü ve maddi kazanımlar elde etmenizi sağlıyoruz.
İş yeri arayışınızda sizlerle yaptığımız toplantılarımız sonucunda sektörünüz, ekipman, çalışan sayınız ve lokasyon gibi gerekli bilgileri netliğe kavuşturarak sizler için önemli olan kriterleri ve çalışma alanınızın işinize yapacağı olumlu etkileri de düşünerek size en uygun bina, villa, fabrika, plaza ile buluşturuyoruz.

Yatırım amaçlı gayrimenkul arayışlarınız için konusunda uzman ekibimizden alacağınız yardım ve danışmanlık ile paranızı değerlendirme sizlerin elinde. Yaptığımız araştırmalar sonucunda bütçenizi en iyi şekilde değerlendireceğiniz şehir, ilçe, semt gibi nokta atışı lokasyon seçimleri parsel, dönüm bilgileri ile arsa ve arazi seçeneklerimizi sizlerle paylaşıyor geleceğe yaptığınız yatırımlarda danışmanlığımız ile sizlere yol göstererek ışık tutuyoruz.

İhtiyaçlarınız ve sorularınız için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. En kısa zamanda size uygun, ihtiyacınızı karşılarken yatırımınızı da daha değerli hale getirmek için buradayız.


İnce ve Kaba Yapı


İnşaatınızın kaba yapıdan sonra gelen ve sıva, boya, badana, yalıtım, temiz ve pis su tesisatı vb. işleri kapsayan ve kaba yapıyı örten uygulamalarımızla yapılarınızın tüm detaylarınızı en ince şekilde düşünüp yapıyoruz. İnşaatınızın temel, duvar, kolon, kiriş, döşeme vb. işlerini size en uygun şekilde bütçelendirerek yapıyoruz.

İzolasyon


İnşaatınızın içini ve dışını ses, su, nem, sıcak ve soğuğa karşı korumak için alınan önlemlere yalıtım (İzolasyonu) binanıza en uygun malzemelerle yapıyoruz. Yaşadığınız ortamın izolasyonu sağlıklı bir yaşam ve tabiatın korunması için gereklidir.


Dış Cephe


İnşaatınızın dış cephesini gerek mantolama sistemi için size özel malzemelerle kaplıyoruz.

Elektrik


İnşaatınızın her tür elektronik ve elektrik sistemleri ile kaplıyoruz.

parallax background

Hizmet ve ürünlerimiz
için bizlere aşağıdaki bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Telefonumuz : +90 212 875 85 61

ve ya


e-posta yolu ile bize ulaşabilirsiniz
info@mahnoyapi.com.tr