Temizlik sağlığın temeli ve uygarlığın en önemli göstergesidir. Yaşam alanlarımızın hijyen düzeyi uygulanan temizlik sonucunda belirlenir.Temizliğin asıl amacı hijyenik ortamlar yaratmak ve bu ortamlarda bulunan bireylerin sağlığını korumaktır.
Bedenen korunan sağlığın yanında temizlik: insan psikolojisinde bulunulan mekana hissedilen aidiyet, rahatlık, mutluluk, odaklanma sorunlarının azalması gibi bilinç altı etkenlerle de temas halindedir.Mahno Yapı A.Ş. olarak insanın bulunduğu ya da insanla buluşacak malzemelerin üretildiği her alanda hijyen düzeyinin en üst seviyede olması gerektiğini düşünüyor ve ‘kaliteli hizmet’ felsefemizi bu bakış açısı üzerine inşa ediyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size sunacağımız hizmeti şekillendiriyor, çözüm önerilerimizi son teknoloji ürünü ekipmanlar, insan sağlığını tehlikeye atmayacak ve uygulama alanına zarar vermeyecek kimyasallar ve eğitimli personelimiz ile destekliyoruz. Profesyonel ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sunduğumuz kaliteli ve mükemmeliyetçi temizlik hizmetlerimizde zamanında iş teslimine gereken önemi veriyor,müşteri memnuniyetini esas alıyoruz.
Evlerden ofislere, AVM’lerden iş merkezlerine, havuzlardan yatlara, fabrikalardan villalara kadar her çeşit mekanın temizliğini aynı özen ve hizmet anlayışıyla gerçekleştiriyor; pek çok kişi, kurum ve kuruluşa başarıyla hizmet veriyoruz.
parallax background

Hizmet ve ürünlerimiz
için bizlere aşağıdaki bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Telefonumuz : +90 212 875 85 61

ve ya


e-posta yolu ile bize ulaşabilirsiniz
info@mahnoyapi.com.tr